Ručně šité batohy a tašky z japonského hedvábí

Výroba je z technických důvodů nyní do odvolání pozastavena. 

Jedinečné, originální, ručně šité batohy z dílny Štěpána Hanzlíka.

Batohy jsou šité z originálních japonských hedvábných látek používaných na kimona (např. Tsumugi, či Kuro Tomesode) a ozdobné pásky Obi. Mají pevné dno z kůže, korku a dalších materiálů, nastavitelné popruhy, kvalitní vnitřní vrstvu a pevný zip na zapnutí celého vnitřního prostoru, který je opatřen praktickými kapsičkami, či šňůrkou s karabinou na klíče.

Kvalitní materiály a precizní zpracování se smyslem pro detail dávají vyniknout úžasným japonským motivům, které tyto batohy odlišují od všech ostatních.

Díky svým rozměrům (cca 325 x 135 x 380 mm - šířka x hloubka x výška) jsou praktické a pohodlně se nosí, krásné motivy z nich pak dělají originální módní doplněk.


Hotové batohy stojí ........ + poštovné

Popis:

- vysoce módni doplněk

- ručně šité z Japonského hedvábí

- nosnost do 5 kg.

Vrchní materiály:

- 100% hedvábí (pokud není určeno jinak)

- batohovina a PVC zátěrem a syntetická kůže

- popruhy: 100% PES

Vzhledem k vlastnostem hedvábí nedoporučujeme prát. Látka by se mohla srazit a barvy pustit.

Syntetickou kůži je možné čistit vlhkým hadříkem.

Použité látky z Japonska jsou z rozpáraných kimon různého stáří, a proto mohou vykazovat drobné nerovnosti v barvě (vyblednutí).


Jak objednat?           Použijte tlačítko níže

Na dotaz obdržíte fotografie aktuálně dostupných látek. K látce dle Vašeho výběru vyberete z dostupných materiálů a barev dna. Pro zvolenou kombinaci lze probrat barvu popruhů, typ batohu (kabela přes rameno, batoh, cestovní taška), počet vnitřních kapes a další individualní přání. Po odsouhlasení parametrů přejde k výrobě, která zpravidla trvá 4-6 týdnů. Doručíme jako "Balík do ruky" na vámi zvolenou adresu, nebo prostřednictvím Zásilkovny.


Galerie