Nabízíme:

  • živá vystoupení - sekání japonským mečem
  • výstavy japonských svitkových obrazů (prodejní i neprodejní)                

     galerie výstav níže

Výstavy

Nejlepší České bonsaje - září 2021

Nikon - prosinec 2019

Mistrovství světa v Karate SKIF - červenec 2019

Další výstava Japonské kaligrafie v příjemném prostředí brněnské kavárny

Park Lane Café v Brně

Vydařená sobota - skvělé jídlo, pěkné počasí (místy až přiliš horko), fajn lidi a navštěvníci, šikovná pomocnice :) a opravdu dobrý přístup organizátorů. Těšim se na další :)


"Vítání bonsajového jara" v Třebízi u Slaného - pěkné prostředí zahrady, výstava bonsají doplněná našimi svitkovými obrazy a expozice cca 20 kakejiku - pěkný víkend.


V pořadí již třetí výstava Japonské kaligrafie v příjemném prostředí brněnské kavárny

Park Lane Café v Brně

Prodejní výstava na festivalu OBZORY. Místem konání festivalu je Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze. Přijďte se podívat do chill out zóny v horním patře, kde se můžete pokochat mistrovskými japonskými malbami.


Vynikající prostředí Botanické zahrady v pražské Troji vytvořilo velmi neobviklou kompozici přímo uprostřed malého lesíku kde tvořili překrásnou dekoraci při příležitosti čajového festivalu. Čaj a svitky k sobě prostě patří :)


Druhá malá výstavka japonských svitkových obrazů v příjemném prostředí čajovny Na Větrném Kopci v Ostravě. Výstava proběhla od července do konce září 2015.


Jedinečná výstava těch nejlepších kousků v Ostravském Muzeu v rámci projektu Japonské dny v Ostravě.


Bonsai Merklín - 23. - 24. května 2015 v prostorách zámku v Merklíně u Přeštic


Přijďte se podívat do příjemného prostředí čajovny Na Větrném Kopci v Ostravě, kde momentálně probíhá malá výstava japonských svitkových obrazů. Výstava potrvá do 4.1.2015, kdy se uskuteční dernisáž.


10. ročník charitativní akce pro Nadaci policistů a hasičů - vzájemná pomoc v tísni. Na místě proběhnou různé ukázky bojových umění jako Karate, Judo, Aikido, Toyama ryu, Kendo a další. Součástí programu bude již zmíněná výstava Japonské Kaligrafie, přednáška o výrobě japonského meče či skládání origami jeřábů pro Hiroshimu.


Bonsai Merklín - 24. - 25. května 2014 v prostorách zámku v Merklíně u Přeštic


Druhá výstava Japonské kaligrafie v příjemném prostředí brněnské kavárny

Park Lane Café v Brně

5. - 6. října 2013 v prostorách Muzea jižního Plzeňska v Blovicích. Více informací o celé akci na https://japonskyden.eu/